upratovanie_kontakt0905 606 516
upratovanie Bratislava a okolie

O nás

Firma Cleanprofi, s.r.o. má za sebou 25 ročnú činnosť, bohaté skúsenosti a tradíciu. Naši klienti sú z bankového sektoru, veľvyslanectiev, ústredných orgánov štátnej správy a mnohých renomovaných firiem v Bratislave a na Slovensku.

Stabilný kolektív, operatívnosť, flexibilnosť a široká škála služieb sa stala našou silnou stránkou pri výbere upratovacej firmy.

Kedže poskytujeme množstvo služieb spojených s prevádzkou a údržbou objektov a vonkajších plôch, sme ideálnym partnerom pre správcovské firmy.

Pre investorov a stavebné firmy realizujeme komplexné upratovanie nových objektov pred kolaudáciou. Za 25 rokov činnosti firma takto realizovala čistenie veľkých a známych objektov ako je hotel River Park v Bratislave, Ústav kardiovaskulárnych chorôb Kramáre, Administratívne centrum na Kollarovom námestí, Penaty club a iné...
 

PRAVIDELNÉ UPRATOVANIE

Administratívnych a výrobných priestorov v Bratislave a okolí

ZÁVEREČNÉ KOMPLEXNÉ UPRATOVANIE

stavieb, rodinných domov a bytov v okolí Bratislavy

TEPOVANIE PROFESIONÁLNOU VÝBAVOU

pravidelné alebo jednorazové tepovanie kobercov a znečistených plôch

Hovoríme anglicky, nemecky, francúzsky, rusky a ponúkame výhodné cenové relácie za upratovacie práce.

V priebehu fungovania firmy sme realizovali pravidelné upratovanie na viacerých veľvyslanectvách v Bratislave: veľvyslanectvo Veľkej Británie, Francúzska, Číny, Indonézie, Španielska a Izraela a i. V tej dobe sme pôsobili ako firma KRÁLIK, s.r.o.,

Naše skúsenosti a spokojnosť ďalších obchodných partnerov dávajú záruku na kvalitné zabezpečenie upratovacích prác a Vašu spokojnosť.